Jdi na obsah Jdi na menu

Úvodní strana - původní

10. 8. 2009

Čas běží, a já nemůžu a nechci zůstávat pozadu. Naštěstí nechybí motivace, prostor taky nějaký vybývá a tak můžete vidět výsledek mého snažení udržet krok s dobou.

   

Doufám, že se Vám nový „kabát“ zalíbí, že připojíte sem tam nějaký komentář, pomůžete zodpovědným zasíláním fotografií a třeba i náměty na změny nebo případně další vývoj (tady ale opatrně, pořád jsem amatér s velmi omezenými možnostmi).

   

Úplně novou záležitostí jsou videa, která budu, tak jak je zvládnu zpracovat, postupně taky publikovat. Tady to není ani tak o technologii, ale spíše o invenci a čase.

   

Tak že: Návod k používání psát snad nemusím, zmíním jen, že alba, videa a příspěvky lze taky vyhledávat podle data v kalendáři. Z tohoto důvodu bych Vás poprosil o „korekce“, některé akce se mi podařilo zařadit jen do měsíce a roku, nikoliv k přesnému začátku.

   

Také Vás vyzívám! Prohrabejte se v tom Vašem nepořádku na discích, mezi cédéčky, ale třeba i kinofilmy. Myslím, že spousta dalších fotografií stojí za sdílení. Z těch novějších jsou to: Řásná, Saalbach, Silvestr, přejezd Krkonoš ... .

   

Silvestr. Silvestry! Máme jich za sebou už 20 a podívejte se, kolik jich je v odpovídající rubrice. Pro jistotu, jsem jejich seznam uložit zde. Stejně jako kompletní přehled všeho zde uloženého klik.

   

Tak pište, komentujte, posílejte.

  

P.S.